YENİLER Garantisi!

Yeniler Etiket, yaptığı çalışmalar ile hizmet öncesi ve hizmet sonrasında müşterisinin yanındadır. Müşteri memnuniyetinin titizlik üzerinde duran firmamız profesyonel hizmet kalitesi ile daima yanınızdadır. Ürün kalite sunumunda müşterilerimizin beklentilerine uygun hareket etmemizin yanında, farklı ürün opsiyonlarını da bir araya getirerek  pazarlama sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

 

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

 

Müşterilerimizin ihtiyaç  ve beklentileri en iyi şekilde karşılamak için tecrübeli ve dinamik bir kadroyla size rehberlik yapıyoruz. Üretimden sevkiyat aşamasına kadar satış ve satış destek ekibimiz ihtiyacınız olan tüm bilgi ve yöntemleri büyük bir hassasiyetle sizinle paylaşarak etkili ve kesin çözümler üretmenize yardımcı olurlar.

 

PLANLAMA

 

Üretim ve tedarik faaliyetlerini organize ederek,  gerekli olan hammadde ihtiyacını ve üretim faktörlerini etkili şekilde yönetir ve işimizin en önemli parçaları olan zaman ve iş etüdünü en doğru şekilde hayata geçiririz.

 

BASKI

 

Değişen ve yenilenen teknolojiyi yakından takip ederek oluşturduğumuz makine parkuru ve doğru yerde kullanılan baskı teknolojileri ile üretim yapılmaktadır.

 

KALİTE KONTROL

 

Ürettiğimiz her iş ve sahip olduğumuz her ürün size ulaşmadan önce titizlikle kontrol edilir ve oluşabilecek tüm hatalar en aza indirilerek verimlilik ve süreklilik sağlanır.

 

PAKETLEME VE SEVKİYAT

 

Ürün kadar ürünü koruyan paketleme servisimiz ve yerine ulaştıran sevkiyat birimlerimiz işimizi tamamlayıcı ve belirleyici en önemli parçamızdır. Zamanında ve doğru şekilde ürünlerinizi teslim ederek size cevap vermek öncelikli amacımız.